Balíčky proti šikane - pre bezpečné školy a škôlky

Do 18.12. pomáhajú ešte viac!

MILÉ PANI RIADITEĽKY, PANI UČITEĽKY,

dianie posledných mesiacov poukázalo na ešte väčšiu potrebu vytvorenia pokojného, bezpečného a láskyplného prostredia pre naše deti. Knihy v projekte "Pokojná škôlka" podporujú budovanie sebavedomia aj kolektívu, pochopením seba pomáhajú pochopiť a prijať ostatných. 

Nižšie nájdete názor psychologičiek na možný účinok čítania knižky.


Som skvelé dieťa - 7 pilierov detského sebavedomia 

Kniha sa krátko po vydaní stala bestsellerom, za necelé dva roky života robí radosť v štyroch jazykoch už viac, než 16.000 deťom v rodinách, škôlkach, školách, nemocniciach, knižniciach. Vyšiel aj preklad do maďarského, českého a  ukrajinského jazyka a verzia pre adoptované deti. 

Objednávkový formulár nájdete nižšie.

Cena platí na zásoby na sklade.Ukážku z knihy a objednávkový formulár nájdete na konci tejto stránky

Ak by ste váhali...


Objednávkou do 18.12. 

získate 1 knihu pre škôlku/školu ako darček

  a z ceny balíka prispejete 30 € na liečbu malej Loly.   

Príbeh malej Loly:

"Ahojte Volám sa Lola Pálová a moja cesta na svet bola ťažká. Pri pôrode som sa zasekla s ramienkom v pôrodných cestách a keďže pán doktor chcel zabrániť tomu, aby som sa udusila, tak musel pomáhať maminke s pôrodom. Pri tom však žiaľ poškodil moju pravú ručičku, s ktorou teraz neviem hýbať. A tak bojujem s diagnózou plexus brachialis a ručičku potrebujem rehabilitovať. Maminka ma vozí z jedného miesta na druhé, kde sa mi snažia pomôcť.Mám za sebou aj úspešný rehabilitačný pobyt v Piešťanoch v AXIS Medical, ktorý sme vyhrali a za čo sme veľmi vďačné. Absolvovala som rôzne terapie, čo môžete vidieť aj na fotkách. Začínam hýbať s ramienkom, ale predo mnou je ešte dlhá cesta.V decembri idem na EMG vyšetrenie, na základe ktorého potom povedia maminke, či je potrebné moju rúčku operovať alebo nie. Ak sa rozhodnú pre operáciu, tak budeme musieť za operáciou vycestovať do zahraničia, čo je ale finančne veľmi náročné. Chcela by som Vás, dobrých ľudí poprosiť, aby ste ma finančne podporili a držali mi palce, aby som mohla používať aj moju pravú ručičku, či už s operáciou alebo bez nej, len vďaka cvičeniu. Ďakujeme Vám všetkým za pomoc a podporu. Lola Pálová"