Sebavedomá matka a dieťa

Knižné balíky, ktoré nájdete

iba u nášho vydavateľstva!

Teraz ku každej objednávke 
záložka s podpisom autorky ,
k  TOP  balíku bezplatné poštovné.

Aby ste lepšie rozumeli sebe aj deťom,

aby dieťa dokázalo vyjadriť svoje pocity a potreby,

aby odlúčenie bolo jednoduchšie zvládnuteľné,

aby dieťa bolo pripravené na náročné situácie,

aby ste mali v rodine viac lásky, väčší pokoj a porozumenie.


"Ako psychologička a lektorka osobného rozvoja dávam tejto útlej knižke dvanásť bodov z desiatich. Prostredníctvom príbehu zo zvieracej ríše, ktorú deti milujú a vedia sa s ňou rýchlo stotožniť, si môžu postupne uvedomovať, akými jedinečnými a hodnotnými bytosťami sú. Naučia sa, že nič sa nestane, ak rozbijú pohár či vylejú čaj. Všetko je súčasťou učenia a nikto, ani "dospeláci", nie sú neomylní. Dáva to dieťaťu vnútorný pokoj a sebaistotu v duši. Navyše je knižka písaná láskavým a zrozumiteľným spôsobom aj pre tých najmenších."

Hodnotila: Mgr.Silvia Lidajová 

V čom už pomohla čitateľom?


"Toľko podnetov na zamyslenie ako mi dala kniha Skok do života od autorky Katky Brňákovej mi doteraz nedala asi žiadna kniha. Kniha je písaná v období covidu a prinútila ma rozmýšľať o všetkých možnostiach, ktoré máme keď sme zatvorený doma a nemyslieť len na to, čo nemôžeme. Tiež mi pomohla vidieť veci u nás doma v inom svetle, ako napríklad že práca, poriadok a iné vybavovanie sa dá posunúť aj napriek naliehavosti až keď deti spia a radšej si budem užívať čas strávený s nimi. Naučila ma prehodnotiť štýl, akým hovorím k deťom a tiež ma naučila, že moje neúspechy nie sú katastrofa ale nutná vec k posunu inam. S veľmi veľa príbehmi som sa stotožnila a kniha mi veľa dala. Verím, že každý si v knihe nájde niečo čo mu pomôže, tak ako mne." 

Hodnotila: Martina Mračna


"Katarína Brňáková opisuje svoju cestu od rozvodu, ktorý predstavoval asi najväčšiu výzvu v jej živote, cez vyrovnávanie sa so situáciou, keď sama ostala na výchovu troch detí. Zachovať si za takýchto podmienok optimizmus je niečo, pre čo sa človek jednoducho musí rozhodnúť. "

Hodnotil: Albert Lučanský, knizneuniverzum.sk

_______________________

"Kniha mi vo veľa veciach pripomína knihu Jacka Canfielda - Slepačia polievka pre dušu. Je však napísaná dovolím si povedať že autentickejšie a uveriteľnejšie. Jednoduché, krátke príbehy z bežných dní, avšak s poučeniami, ktoré v bežnom, uponáhľanom živote často prehliadame."

Hodnotil: Rastislav Ocelka, motivacnaliteratura.skSebavedomá matka 

a dieťa I

Som skvelé dieťa

+

Na živote je krásne aj to...

Namiesto 37,80 Eur

32,,90 Eur

Sebavedomá matka 

a dieťa TOP + darček

Som skvelé dieťa +

Na živote je krásne aj to... +

Skok do života

Namiesto 55,70 Eur

49,90 Eur 

a poštovné zadarmo 

Sebavedomá matka 

a dieťa II

Som skvelé dieťa

+

Skok do života

Namiesto 37,80 Eur

32,90 Eur