Získajte v programe "Pokojná škôlka" 

darček  pre  Vašu MŠ v hodnote 50 Eur!

Limitované pre 10 škôlok vo Vašom kraji!

MILÉ PANI RIADITEĽKY, PANI UČITEĽKY,

dianie posledných týždňov poukázalo na ešte väčšiu potrebu vytvorenia pokojného, bezpečného a láskyplného prostredia pre naše deti. Knihy v projekte "Pokojná škôlka" podporujú budovanie sebavedomia aj kolektívu, pochopením seba pomáhajú pochopiť a prijať ostatných. 

Nižšie nájdete názor psychologičiek, aj autora kníh o naivnej pedagogike. 


Som skvelé dieťa - 7 pilierov detského sebavedomia 

Kniha sa krátko po vydaní stala bestsellerom, za prvý rok robí radosť viac, než 3000 deťom v rodinách, škôlkach, školách, nemocniciach, knižniciach. Vyšiel aj preklad do maďarského a ukrajinského jazyka, pripravujeme preklad do českého jazyka a verziu pre adoptované deti. 

Zabezpečte možnosť pre rodičov získať v spoločnej objednávke bez poštovného, alebo si zaobstarajte ako darček pre predškolákov pri príležitosti rozlúčky so škôlkou.


Obsah zásielky:

10 ks Som skvelé dieťa - 7 pilierov detského sebavedomia 

Darček pre škôlku 

1 ks Som skvelé dieťa - 7 pilierov detského sebavedomia

1 ks prekladu úspešnej zahraničnej knihy na tému ako milovať a podporovať hyperaktívne dieťa s poruchou pozornosti

1 ks pexeso z ilustrácií knihy Som skvelé dieťa (samostatne nepredajné, posielame iba ako darček)

Poštovné na 1 adresu v rámci SR na naše náklady

Hodnota darčeka: 50 Eur. 

Platíte iba 10 ks knižiek Som skvelé dieťa 10 x 19,90 € = 199 € , na dobierku, pri prevzatí.

Ponuka trvá 8-12.4.2022, knihy posielame 12.-13.4. Doručenie kuriérom 13.-14.4. (resp.po veľkonočných prázdninách)

Vzhľadom na limitovaný počet darčekov objednajte si ihneď, rezervovaných pre tento projekt máme 10 balíčkov pre 1 kraj.  Objednávkový formulár nájdete na konci tejto stránky

Ak by ste váhali...

"Je zážitok čítať túto knižku deťom! Je v nej veľa krásnych a tiež hlbokých myšlienok, podaných jednoduchým a zároveň pútavým spôsobom. Naše deti s radosťou počúvajú, alebo majú veľa zvedavých otázok a úplne prirodzene sa stotožňujú s postavou malého zajačika. Usilujeme sa o výchovu s rešpektom a táto knižka krásne ladí s postojmi, ktoré naším deťom vštepujeme. Priznám sa, že je pre mňa radosť, čítať deťom práve tento príbeh. Myšlienky, na ktoré upriamuje pozornosť, nás všetkých napĺňajú pokojnou radosťou a častokrát ešte doznieva láskyplná atmosféra. Máloktorá kniha toto dokáže v takej miere. Nie je to iba pekný príbeh. Prepojenie rozprávky a poznatkov o duševnom zdraví, robí z tejto knižky unikát.

Mgr. Jana Petrášková

"Ako psychologička a lektorka osobného rozvoja dávam tejto útlej knižke dvanásť bodov z desiatich. Prostredníctvom príbehu zo zvieracej ríše, ktorú deti milujú a vedia sa s ňou rýchlo stotožniť, si môžu postupne uvedomovať, akými jedinečnými a hodnotnými bytosťami sú. Naučia sa, že nič sa nestane, ak rozbijú pohár či vylejú čaj. Všetko je súčasťou učenia a nikto, ani "dospeláci", nie sú neomylní. Dáva to dieťaťu vnútorný pokoj a sebaistotu v duši. Navyše je knižka písaná láskavým a zrozumiteľným spôsobom aj pre tých najmenších. Ako mama uvediem, že sme knižku čítali spolu s naším 9-ročným synom, lebo som chcela poznať jeho názor. Povedal, že knižka je určite aj pre väčšie deti a prirovnal ma k mame zajačici v príbehu. Vraj to máme u nás doma dosť podobne. To ma ako mamu nesmierne potešilo. Ako rodič som si v príbehu našla skvelé odporúčania a afirmácie, ktoré sú určite výbornou pomôckou nielen pre deti, ale aj dospelých, pretože niekedy, keď prídu náročné situácie, potrebujeme tiež podporiť svoju sebaúctu. Stojí za to mať túto knižku na nočnom stolíku a pravidelne ju používať."

Mgr. Silvia Lidajova

"Ako začínajúcu psychologičku ma veľmi zaujímajú knihy na základe ktorých sa dá pracovať s detskou dušičkou. Môj syn má zatiaľ ešte len 17 mesiacov, ale určite bola pre mňa táto knižka inšpirujúca. Chcem mať zo syna zdravé dieťa s radosťou a chuťou do života, aby mal rad sám seba a robil čo ho baví, nie čo chcú ostatní. Najviac ma zaujala kapitolka bublina bezpečia, myslím že je to úžasný nápad ako pomôcť deťom bojovať proti ich strachom.

Presne som sa našla vo vašich vetách že niekedy bolo detstvo o poslúchaní a dodržiavaní pravidiel, dnes sú deti odvážnejšie diskutovať. Avšak nech má človek akékoľvek detstvo, myslím, ze je dôležité sa naň pozerať vzhľadom na dobu v akej bolo a hľadať pozitívne veci."

Mgr. Nikol Beluská