Novučičká kniha v balíku za 1 Euro

Knižné balíky, ktoré nájdete

iba u nášho vydavateľstva!

Absolútne TOP ponuku nájdete nižšie, 
na konci tejto stránky

Aby ste lepšie rozumeli sebe aj deťom,

aby dieťa dokázalo vyjadriť svoje pocity a potreby,

aby odlúčenie bolo jednoduchšie zvládnuteľné,

aby dieťa bolo pripravené na náročné situácie,

aby ste mali v rodine viac lásky, väčší pokoj a porozumenie.


"Ako psychologička a lektorka osobného rozvoja dávam tejto útlej knižke dvanásť bodov z desiatich. Prostredníctvom príbehu zo zvieracej ríše, ktorú deti milujú a vedia sa s ňou rýchlo stotožniť, si môžu postupne uvedomovať, akými jedinečnými a hodnotnými bytosťami sú. Naučia sa, že nič sa nestane, ak rozbijú pohár či vylejú čaj. Všetko je súčasťou učenia a nikto, ani "dospeláci", nie sú neomylní. Dáva to dieťaťu vnútorný pokoj a sebaistotu v duši. Navyše je knižka písaná láskavým a zrozumiteľným spôsobom aj pre tých najmenších."

Hodnotila: Mgr.Silvia Lidajová 


Chcem si prečítať prvú kapitolu


"Toľko podnetov na zamyslenie ako mi dala kniha Skok do života od autorky Katky Brňákovej mi doteraz nedala asi žiadna kniha. Kniha je písaná v období covidu a prinútila ma rozmýšľať o všetkých možnostiach, ktoré máme keď sme zatvorený doma a nemyslieť len na to, čo nemôžeme. Tiež mi pomohla vidieť veci u nás doma v inom svetle, ako napríklad že práca, poriadok a iné vybavovanie sa dá posunúť aj napriek naliehavosti až keď deti spia a radšej si budem užívať čas strávený s nimi. Naučila ma prehodnotiť štýl, akým hovorím k deťom a tiež ma naučila, že moje neúspechy nie sú katastrofa ale nutná vec k posunu inam. S veľmi veľa príbehmi som sa stotožnila a kniha mi veľa dala. Verím, že každý si v knihe nájde niečo čo mu pomôže, tak ako mne." 

Hodnotila: Martina Mračna


"Katarína Brňáková opisuje svoju cestu od rozvodu, ktorý predstavoval asi najväčšiu výzvu v jej živote, cez vyrovnávanie sa so situáciou, keď sama ostala na výchovu troch detí. Zachovať si za takýchto podmienok optimizmus je niečo, pre čo sa človek jednoducho musí rozhodnúť. "

Hodnotil: Albert Lučanský, literárny vedec

_______________________

"Kniha mi vo veľa veciach pripomína knihu Jacka Canfielda - Slepačia polievka pre dušu. Je však napísaná dovolím si povedať že autentickejšie a uveriteľnejšie. Jednoduché, krátke príbehy z bežných dní, avšak s poučeniami, ktoré v bežnom, uponáhľanom živote často prehliadame."

Hodnotil: Rastislav Ocelka, fialove.skSebavedomá matka 

a dieťa TOP + kniha za 1 €

Som skvelé dieťa +

Na živote je krásne aj to... + Skok do života

+ Kniha Milovať bez "ale" za 1€

Namiesto 75,60 Eur

49,90 Eur 

a poštovné zadarmo 

Život 

hodný žitia

Na živote je krásne aj to... + Skok do života

+

Kniha Milovať bez "ale" za 1€

Namiesto 53,70 Eur

29,90 Eur